Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / GENERÁLNÍ ŘEDITEL/KA - CEO

GENERÁLNÍ ŘEDITEL/KA - CEO

SCB Foundry, a.s. nabízí volné pracovní místo v oboru managementu na pozici GENERÁLNÍ ŘEDITEL/KA - CEO. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 55 000 do 70 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je SCB Foundry, a.s., okres České Budějovice. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Andrii Tertychko, , tel.: , e-mail: andrii.tertychko@scbfoundry.cz.

Zaměstnavatel: SCB Foundry, a.s.
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 55 000 – 70 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Generální ředitel je odpovědný za celkové řízení velké nebo střední organizace a naplňování cílů v souladu s definovanou strategií.
Pracovní činnosti: Stanovení a rozhodování o dlouhodobých strategických cílech organizace. Formulování vize, tvorba a implementace celkové strategie organizace. Dohled nad plánováním, koordinací a kontrolou všech procesů organizace. Komplexní dohled a zodpovědnost za chod a rozvoj organizace v souladu ke stanoveným strategickým cílům a vztahu k vlastníkům organizace. Schvalování finančních rozpočtů organizace a rozhodování o rozdělení hospodářského výsledku. Rozhodování o předkládaných návrzích portfolia výrobků a služeb. Rozhodování o předkládaných návrzích obchodní a marketingové strategie organizace. Rozvoj vztahů s klíčovými partnery. Rozhodování o realizaci investic, rozvojových aktivitách a nových projektů. Vytváření podmínek pro kontinuální zlepšování produktivity. Definování a rozvoj firemní kultury. Řízení, koordinace, motivace a kontrola výsledků práce vrcholového managementu. Reprezentování organizace u odborné i laické veřejnosti, v médiích, na jednáních se stálými obchodními partnery, potenciálními zákazníky, státními institucemi a dalšími subjekty.
Požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického směru, předchozí praxe na vrcholové řídící pozici, perfektní znalost ukrajinského a ruského jazyka výhodou.

První kontakt

Kontaktní osoba: Andrii Tertychko
E-mail: andrii.tertychko@scbfoundry.cz

Referenční číslo ÚP: 20184920703
Poslední aktualizace: 3. 5. 2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 14.4.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů