Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ OCHRANA DĚTÍ

SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ OCHRANA DĚTÍ

Jihočeský kraj nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ OCHRANA DĚTÍ. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 25 280 do 37 170 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Jihočeský kraj, okres České Budějovice. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný od 1.12.2023. Další informace Vám poskytne Mgr. Pavla Doubková, , tel.: 386 720 604, e-mail: doubkova@kraj-jihocesky.cz.

Zaměstnavatel: Jihočeský kraj
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 25 280 – 37 170 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.12.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Obor školního vzdělání: sociálně-právní.
Pracovní náplň: zajištění agendy sociálně-právní ochrany dětí; metodická, konzultační a poradenská činnost na úseku sociálně-právní ochrany dětí; kontrola výkonu sociálně-právní ochrany dětí na obecních úřadech obcí s rozšířenou působností; organizování porad s vedoucími pracovníky sociálně-právní ochrany dětí obecních úřadů obcí s rozšířenou působností.
Znalosti oboru: zákon č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, zákon č. 255/2012 Sb., kontrolní řád.
Další znalosti: zkouška zvláštní odborné způsobilosti při sociálně-právní ochraně dětí výhodou; ovládání PC (MS Office, Windows, internet); zájem o problematiku sociálně-právní ochrany dětí; dobré komunikační schopnosti; předpoklady k týmové práci; odpovědnost a flexibilita; řidičské oprávnění skupiny B podmínkou; praxe v oboru výhodou.
Termín a způsob zaslání přihlášky: přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně, popřípadě zašlete na adresu: Jihočeský kraj, Krajský úřad, U Zimního stadionu 1952/2, 370 76 České Budějovice, odbor kancelář ředitele krajského úřadu tak, aby na krajský úřad byly doručeny nejpozději do 12. 10. 2023.
Přihláška je ke stažení na: https://www.kraj-jihocesky.cz/volna-mista-vyberova-rizeni.
Přílohy přihlášky jsou:
1. životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, dále o dovednostech týkajících se správních činností,
2. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál případně ověřená kopie); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením),
3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené + 5 dní placeného zdravotního volna (SICK DAY); osobní ohodnocení dle dosažené praxe a výkonu; příspěvek na rekreaci, sport, kulturu, zdravotnické pomůcky; příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření; karta Benefit Plus vč. stravenkového systému; možnosti vzdělávání.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Pavla Doubková
Telefon: 386 720 604
E-mail: doubkova@kraj-jihocesky.cz

Referenční číslo ÚP: 28142800703
Poslední aktualizace: 15. 9. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 3.10.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů