Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK-METODIK (m/ž)

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK-METODIK (m/ž)

Městská charita České Budějovice nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK-METODIK (m/ž). Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 30 800 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Charita České Budějovice, 001, okres České Budějovice. Nástup možný od 1.10.2023. Další informace Vám poskytne Personální, , tel.: 731 604 478, e-mail: personalni@cbudejovice.charita.cz.

Zaměstnavatel: Městská charita České Budějovice
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 30 800 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.10.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice: podílení se na tvorbě směrnic, metodik, standardů a dokumentů; spolupráce s vedoucí služeb a s vedoucími jednotlivých služeb; zástup vedoucí služeb; spolupráce s projektovým manažerem; zodpovědnost za kvalitu sociálních služeb; získávání nových poznatků a sbírání podnětů z praxe v oblasti metodik; vyhledávání nových přístupů a jejich zavádění do praxe služeb; spolupráce s metodikem Diecézní charity České Budějovice; spolupráce při registraci a zavádění nových služeb; spolupráce při psaní žádostí o dotace.
Pracoviště: České Budějovice a odloučená pracoviště.
Požadujeme: splnění nároků na vzdělání sociálního pracovníka dle §109 a §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách; praxi v sociálních službách (praxe v oblasti služeb sociální prevence výhodou); znalost zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., vyhlášku č. 505/2006 Sb. v platném znění a dalších zákonných norem, vztahujících se k sociálním službám; uživatelskou znalost práce s PC: Word, Excel, internet; komunikační dovednosti, prezentační dovednosti, umění motivovat; ochotu vzdělávat se; schopnost práce v týmu; samostatnost; řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Nabízíme: pracovní poměr na plný nebo na zkrácený úvazek; smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení; 25 dní dovolené; 2 dny sick days; práci v dobrém kolektivu ve stabilní společnosti; nástupní mzdu při plném úvazku 30.800 Kč, po zapracování osobní ohodnocení, možnost dalších odměn; podporu osobního a profesního růstu a dalšího vzdělávání; v případě zapracování i možnost částečné práce na home office.
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis personalistce Ing. Michaele Holečkové na e-mail: personalni@cbudejovice.charita.cz nebo volejte na tel.: 731 604 478.

První kontakt

Kontaktní osoba: Personální
Telefon: 731 604 478
E-mail: personalni@cbudejovice.charita.cz

Referenční číslo ÚP: 28118260770
Poslední aktualizace: 11. 9. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.9.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů