Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / REVIZNÍ TECHNIK/ČKA ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ

REVIZNÍ TECHNIK/ČKA ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ

Pronovo, s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici REVIZNÍ TECHNIK/ČKA ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Pronovo, s.r.o., okres České Budějovice. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Lucie Sieberová, , tel.: 725 976 247, e-mail: sieberova@pronovo.cz.

Zaměstnavatel: Pronovo, s.r.o.
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Společnost Pronovo, s.r.o působí v Českých Budějovicích od roku 1997. Hlavní náplní činnosti firmy je výroba a prodej zdvihací, manipulační techniky a bezpečnost práce. V rámci těchto činností zajišťujeme servis, revize, školení a odborné konzultace.
Naše firemní kultura je založena na komunikaci a důvěře, spolupracujeme jako rovnocenní partneři. Rádi čelíme novým výzvám a posouváme věci dále. Je pro nás důležité, aby se každý mohl zapojit a měl šanci přiložit ruku ke společnému cíli. Jsme otevřeni podnětům a návrhům na zlepšení. Do naší společnosti hledáme spolupracovníky s chutí prokázat vlastní iniciativu a dál na sobě pracovat. Práce mění život, tak změňte k lepšímu ten svůj a přidejte se do našeho týmu.
Revizní technik zdvihacích zařízení zjišťuje, zda technické zařízení odpovídá požadavkům bezpečnosti práce a provozu a má odbornou způsobilost k provádění revizí zdvihacích zařízení.
Vaše náplň práce: posuzování technického zařízení s průvodní dokumentací a kontrola úplnosti průvodní dokumentace; vystavování protokolů a úředních osvědčení; kontrola vybavení technického zařízení výstražnými tabulkami a značkami; prohlídka záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení; provádění statické zkoušky se zkušebním břemenem; provádění dynamické zkoušky se zkušebním břemenem; opravy zdvihacích zařízení; zpracovávání zpráv o revizi technického zařízení; poskytování informací při řešení technických nebo provozních problémů.
Váš profil: minimálně středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru: strojírenství, automobilový průmysl nebo elektrotechnika; osvědčení k revizi a revizní zkoušky zdvihacích zařízení; odborná způsobilost podle zákona č. 250/2021 Sb., o bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení a nařízení vlády č. 194/2022 Sb., o požadavcích na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice, (u hornických činností též podle vyhlášky č. 392/2003 Sb., o bezpečnosti provozu technických zařízení a o požadavcích na vyhrazená technická zařízení tlaková, zdvihací a plynová při hornické činnosti a činnosti prováděné hornickým způsobem); zkoušky na magnetickou defektoskopii- výhodou; praxe v oboru výhodou, ale rádi si Vás zaučíme; aktivní přístup k práci, manuální zručnost, technickou a fyzickou zdatnost; samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, cílevědomost, preciznost; uživatelská znalost práce na PC; ochota pracovat přesčas; řidičský průkaz skupiny B, ostatní skupiny výhodou.
Co nabízíme: o naše spolupracovníky pečujeme stejně dobře jako o naše zákazníky; smlouvu na dobu neurčitou (po zapracování), abyste věděli, že s vámi počítáme; nástupní mzdu od 35.000 Kč; možnost využití firemního tarifu pro mobilní telefon; nadstandardní platové ohodnocení při práci přesčas a spaní mimo domov; občerstvení na pracovišti; prémie k Vánocům; příspěvek na životní pojištění; 12 000 Kč ročně na ochranné pomůcky a pracovní oblečení; možnost zapůjčení firemního majetku; samozřejmostí je příspěvek na stravování; odměníme Vás navíc při pracovním nebo životním jubileu; podpoříme vás v profesním i osobním rozvoji, zajímavá firemní školení; a v neposlední řadě také utužíme společně vztahy na neformálních firemních akcích.
Kde budete pracovat: v sídle firmy v Českých Budějovicích, velmi často i po celé ČR.
Datum nástupu: ihned.
Připojte se k nám a budete mít příležitost pracovat v přátelském a příjemném prostředí se skvělými lidmi.
Neváhejte a zašlete profesní životopis s krátkým, ale úderným motivačním dopisem Lucii Sieberové, sieberova@pronovo.cz, tel.: 725 976 247.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Sieberová
Telefon: 725 976 247
E-mail: sieberova@pronovo.cz

Referenční číslo ÚP: 27255620758
Poslední aktualizace: 12. 4. 2023

Podobné pracovní nabídky

SINOP CB a.s. – Litvínovice
30. 5. 2023 · 40 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 7.6.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů