Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / VÝKONNÝ/Á ASISTENT/KA V NEZISKOVÉ ORGANIZACI

VÝKONNÝ/Á ASISTENT/KA V NEZISKOVÉ ORGANIZACI

Temperi, o.p.s. nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici VÝKONNÝ/Á ASISTENT/KA V NEZISKOVÉ ORGANIZACI. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.1.2024 s ohodnocením od 22 000 do 34 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Temperi, o.p.s., okres České Budějovice. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Mgr. Aleš Novotný, , tel.: 702 642 537, e-mail: tempericb@tempericb.cz.

Zaměstnavatel: Temperi, o.p.s.
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 22 000 – 34 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 30.1.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Temperi, o.p.s. je nestátní nezisková organice sídlící v Českých Budějovicích. Posláním Temperi, o.p.s., je podpora sociálního fungování osob, které se nacházejí v nepříznivé sociální situaci. Poskytované služby jsou zaměřeny na porozumění potřeb dětí, obnovu a podporu zdravého vztahu mezi rodičem a dítětem a minimalizaci negativních dopadů na dítě související s konflikty v rodinném či širším sociálním prostředí. Organizace poskytuje sociální služby- sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, nízkoprahové zařízení pro děti a mládež. Realizuje sociálně-právní ochranu dětí - podpora pěstounsky rodin, podporované kontakty dětí a rodičů.
Nástup: dle dohody.
Požadujeme: výborné organizační a komunikační schopnosti; kultivované prezentační dovednosti slovem i písmem; velmi dobrou uživatelskou znalost práce s PC (Excel, Word …); loajalitu, schopnost týmové spolupráce a přinášení vlastní invence; zkušenosti s projektovou a dotační činností v sociální oblasti; komunikační schopnosti při práci s donátory; zkušenosti se strukturálními fondy (zejména s IROP, OP LZZ / OPZ / OPZ+); vyšší nebo vysokoškolské vzdělání výhodou; řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).
Pracovní náplň: zpracování administrativně správních agend nestátní neziskové organizace; zpracování podkladů a dalších dokumentů pro optimální řízení organizace vedení; příprava a rozpracování finančních, strategických a dalších dokumentů pro řízení a rozvoj organizace a jejích jednotlivých částí; vytváření propagačních a PR materiálů k projektům a grantům realizovaným organizací; správa sociálních sítí (facebook, instagram), příprava a publikování jednotlivých příspěvků; spolupráce na vytváření fundraisingových strategií a komunikačních kampaní; realizace technické a administrativní správy vozového parku; administrace klientské aplikaci eQuip; vyhledávání dotačních příležitostí; příprava podkladů pro projektové záměry a případná výběrová řízení; komunikace s dalšími relevantními aktéry, s nimiž v rámci projektů organizace spolupracuje; kontrola dodržování harmonogramu a čerpání v rámci řešených projektů, monitoring plnění indikátorů; spolupráce na administraci projektů po věcné stránce včetně zajištění publicity.
Nabízíme: pracovní poměr formou HPP na 0,8 - 1,0 úvazku dle dohody; platové ohodnocení podle mzdových tabulek dle vzdělání a praxe; pracovní smlouvu na dobu neurčitou- po jednom roce úspěšné spolupráce; zázemí stabilní neziskové organizace fungující na bázi otevřenosti, smysluplnosti a vzájemné podpory; 5 týdnů dovolené; služební notebook a mobilní telefon; výkon na pracovišti v Českých Budějovicích.
V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete oslovující dopis a strukturovaný životopis.
Dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: tempericb@tempericb.cz. (Předmět e-mailu: "výběrové řízení"). Bližší informace podá na tel: 702 642 537 p. Aleš Novotný.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Aleš Novotný
Telefon: 702 642 537
E-mail: tempericb@tempericb.cz

Referenční číslo ÚP: 26829680760
Poslední aktualizace: 1.2.2023

Podobné pracovní nabídky

MEDISIZE CZ, s.r.o. – Trhové Sviny
7.2.2023 · 25 000 – 30 000 Kč
CITY - CAR a.s. – České Budějovice
1.2.2023 · 21 000 – 25 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 29.3.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů