Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Libníč / SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 27 500 do 40 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie, okres České Budějovice. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Personalista, , tel.: , e-mail: personalista@domovlibnic.cz.

Zaměstnavatel: Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie
Místo výkonu práce: Libníč
Platové ohodnocení: 27 500 – 40 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Co u nás budete dělat? Vykonávat činnosti sociálně právního a administrativně organizačního charakteru, a to v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (například: jednání se zájemci o sociální službu, se správními orgány a jinými organizacemi, s opatrovníky klientů, provádění sociálního šetření, vedení sociální agendy a depozitní pokladny).
Co požadujeme a oceníme? Vysokoškolské, příp. vyšší odborné vzdělání v oborech uvedených v § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách; znalost zákona o sociálních službách, jeho prováděcího předpisu a dalších zákonů a předpisů týkající se sociální oblasti; orientaci v sociálně právní a sociálně zdravotní problematice zdravotně znevýhodněných osob; schopnost komunikovat s osobami se zdravotním postižením, osobami s chronickým duševním onemocněním, mentálním nebo kombinovaným postižením; znalost standardů kvality a individuálního plánování; schopnost podílet se na průběhu plánování, přehodnocování a naplňování sociální služby; flexibilitu, odpovědnost, komunikační schopnosti, empatii, asertivitu; schopnost samostatné i týmové práce; psychickou i fyzickou připravenost k výkonu práce s lidmi; administrativní dovednosti, schopnost sebevzdělávání; profesionální přístup k práci; znalost práce s počítačem (Word, Excel); zkušenosti se sociální prací výhodou; trestní bezúhonnost; výhodou praxe v oboru a znalost IS Cygnus; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
Co nabízíme: možnost seberealizace a profesního růstu; přátelské a podporující pracovní prostředí.
Zaměstnanecké výhody: cenově zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Předpokládány nástup: dle dohody.
Plat? Platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. 10. platová třída/platový stupeň dle praxe tedy plat 27 500 Kč až 35 000 Kč + možnost osobního ohodnocení, po zapracování tedy možný plat až cca 40 000 Kč.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte personalistovi na e-mail: personalista@domovlibnic.cz.

První kontakt

Kontaktní osoba: Personalista
E-mail: personalista@domovlibnic.cz

Referenční číslo ÚP: 26577640713
Poslední aktualizace: 14.12.2022

Podobné pracovní nabídky

Městská charita České Budějovice – České Budějovice
27.1.2023 · 30 800 Kč
Tyflokabinet České Budějovice, o.p.s. – České Budějovice
23.1.2023 · 20 000 Kč
Městská charita České Budějovice – České Budějovice
11.1.2023 · 30 800 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 29.1.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů