Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / SPECIALISTA/KA PRO EKONOMIKU, MZDY A KOLEKTIVNÍ VYJEDNÁVÁNÍ

SPECIALISTA/KA PRO EKONOMIKU, MZDY A KOLEKTIVNÍ VYJEDNÁVÁNÍ

Odborový svaz KOVO nabízí volné pracovní místo v oboru financí na pozici SPECIALISTA/KA PRO EKONOMIKU, MZDY A KOLEKTIVNÍ VYJEDNÁVÁNÍ. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.9.2023 s ohodnocením 36 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je ODBOROVÝ SVAZ KOVO - 001, okres České Budějovice. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný od 1.10.2022. Další informace Vám poskytne Pavlína Jirková, , tel.: 737 215 926, e-mail: radejova.vaclava@cmkos.cz.

Zaměstnavatel: Odborový svaz KOVO
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 36 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 37.5
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 30.9.2023
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Co pro tuto práci potřebujete: vzdělání VŠ nebo SŠ (nejlépe ekonomického směru); znalosti v oblasti odměňování a ekonomiky podniku; orientaci v oblasti pracovního práva a sociálního zabezpečení; znalost zaměstnavatelského prostředí; dobré organizační, komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, sociální empatii, flexibilitu, schopnost vyjednávat; společenskou bezúhonnost, čistý trestní rejstřík; znalost práce na PC (Microsoft Office); řidičský průkaz skupiny B (pracovní cesty v rámci ČR); znalost AJ nebo NJ výhodou.
Vaším úkolem bude zejména: poskytování metodické pomoci odborovým organizacím OS KOVO v oblasti kolektivního vyjednávání, ekonomiky podniku a vedení sociálního dialogu se zaměstnavateli; sledování legislativních změn v oblasti ekonomické a pracovněprávní a jejich použití v praxi; metodické, poradenské a konzultační služby členům OS KOVO; vlastní lektorská a vzdělávací činnost včetně přípravy; spolupráce s orgány státní správy; podpora a zajišťování činnosti organizačních jednotek OS KOVO v daném regionu.
Nabízíme: prémiovou složku mzdy; 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotní volno; po roce pracovní poměr na dobu neurčitou; vzdělávání pro podporu odborného růstu; zaměstnanecké sociální výhody; příspěvek na penzijní/ životní pojištění; stravenky.
Nástup: po domluvě.
Přihlášky do výběrového řízení se stručným životopisem a přehledem dosavadní praxe zašlete nejpozději do 10.10.2022 na adresu: Odborový svaz KOVO, Nám. W. Churchilla 1800/2, 130 00 Praha 3 - Žižkov. Nebo na e-mail: radejova.vaclava@cmkos.cz.
Bližší informace na tel. čísle: 737 215 926 - vedoucí RP, Pavlína Jirková.
Všem odpovíme a s vybranými zájemci se rádi setkáme na RP České Budějovice dne 14.10.2022.
Se všemi poskytnutými osobními údaji bude nakládáno v souladu se zákonem.

První kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Jirková
Telefon: 737 215 926
E-mail: radejova.vaclava@cmkos.cz

Referenční číslo ÚP: 26084940756
Poslední aktualizace: 13.9.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 2.10.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů