Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / DISTRIBUTOR/DISTRIBUTORKA REKLAMNÍCH LETÁKŮ

DISTRIBUTOR/DISTRIBUTORKA REKLAMNÍCH LETÁKŮ

Česká distribuční a.s. nabízí 10 volných pracovních míst v oboru služeb na pozici DISTRIBUTOR/DISTRIBUTORKA REKLAMNÍCH LETÁKŮ. Práce na zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2023 s ohodnocením od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Bez vzdělání. Místem pracoviště je Česká distribuční k.s., okres ČB, okres České Budějovice. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Výtisková, Rodová, , tel.: 800 800 882, 774 693 338, e-mail: nabor-ozp@distribucni.cz.

Zaměstnavatel: Česká distribuční a.s.
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 4 325 – 8 650 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 10
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 31.12.2023
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní pozice vyhrazena pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s 1.-3. stupněm invalidity.
Místo výkonu práce: dle bydliště uchazeče- Suché Vrbné, Pohůrka, Dobrá Voda, Srubec, Nové Hodějovice, Rudolfov, Hlincová Hora, Jivno,Trhové Sviny, Rejta, Týn n. Vlt., Protivín, Vodňany
Jsme společnost Česká distribuční, která je již 30 let předním hráčem v neadresné distribuci propagačních letáků a v doručování adresných zásilek. Ročně rozneseme takřka 2 miliardy propagačních materiálů. Aktuálně jsme druhým největším zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením v České republice. Součástí naší distribuční sítě je téměř tisícovka těchto zaměstnanců. Distributoři, kteří se pravidelně starají o roznos reklamních a informačních materiálů, jsou tedy základním a nepostradatelným článkem naší firmy. Proto hledáme nové kolegy, kteří naši síť ještě rozšíří.
Co u nás budete dělat? Příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu; příprava letáků k roznosu; roznos letáků ve svěřené lokalitě (s pomocí naší praktické tašky nebo vozíku na kolečkách) do poštovních nebo hromadných schránek či na odkladná místa; potvrzení ukončení roznosu e-mailem nebo telefonem.
Co od Vás požadujeme? Nemusíte mít žádné speciální znalosti či předchozí zkušenosti, vše vás zaučíme. Požadujeme pouze svědomitost a zodpovědnost, zkrátka někoho, na koho se můžeme spolehnout.
Co Vám nabízíme? Práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a přátelským kolektivem; výhody hlavního pracovního poměru (odvod na sociální a zdravotní pojištění, nárok na dovolenou, nemocenskou, započtení odpracovaných let do starobního důchodu apod.); dlouhodobou spolupráci; nástup dle dohody; individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům, pomoc a radu ze strany vedoucího; zkrácený úvazek 10, 15 nebo 20 hodin týdně- dle velikosti sektoru a počtu schránek; pravidelný měsíční hrubý příjem při úvazku 20 hodin týdně činí 8 650 Kč; možnost měsíční prémiové složky; flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb; místo výkonu práce: okres, dle místa bydliště uchazeče; zaměstnáním u nás nepřicházíte o nárok na invalidní důchod; možnost zkušebního roznosu letáků.
Jste osoba se zdravotním postižením a nevíte, zda je pro vás práce vhodná? Otestujte se na www.testdistributora.cz. Více informací na www.distribucni.cz.
Zaujali jsme Vás? Pak nám, prosím, pošlete životopis nebo nám zavolejte na bezplatnou telefonní linku 800 800 882 (9:00-15:00 hod.).

První kontakt

Kontaktní osoba: Výtisková, Rodová
Telefon: 800 800 882, 774 693 338
E-mail: nabor-ozp@distribucni.cz

Referenční číslo ÚP: 25855660789
Poslední aktualizace: 1. 6. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 5.6.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů