Hledat zaměstnání

INTERNÍ AUDITOR/KA

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí volné pracovní místo na pozici INTERNÍ AUDITOR/KA. Práce na plný úvazek . Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 28 000 do 31 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Jihočeská univerzita v ČB - Rektorát, okres České Budějovice. Nástup možný od 1.9.2022. Další informace Vám poskytne Životopis na, , tel.: , e-mail: personalni@jcu.cz.

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 28 000 – 31 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.9.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní náplň: zabezpečování interního auditu dle zákona 320/2001 Sb. o finanční kontrole; odpovědnost za profesionální a kvalifikovaný výkon interního auditu v souladu s právními předpisy a vnitřními normami JU; vyhotovování pracovních programů auditů, stanovování postupů pro identifikaci rizik, analýzu hodnocení a zaznamenávání informací získaných během auditu ve spolupráci s finanční kontrolou; pravidelné podávání informací o zjištěných nedostatcích a navrhování opatření k odstranění (včetně odůvodnění), kontrola plnění návrhů; poskytování odborných informací a metodické pomoci v oblasti auditu projektů, při změnách a úpravách vnitřních předpisů a v oblasti vyhledávání rizik; zabezpečování součinnosti součástí univerzity JU při naplňování doporučení pro předcházení rizik; vypracovávání zpráv z vykonaných auditů a předkládání doporučení pro vedení univerzity JU ke zmírnění rizik a k nápravě zjištěných nedostatků podle zákona o finanční kontrole; vyhodnocování externí kontroly a auditů; zpracování, stav plnění a výsledky střednědobých a ročních plánů interního auditu podle § 22 zákona č. 320/2001 Sb.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání odpovídajícího směru (ekonomika a management); trestní bezúhonnost; znalost principů auditu; orientaci a znalost zákona č. 320/2001 Sb.; orientaci v zákoníku práce a v zákoně o vysokých školách; zkušenost v oblasti odměňování, mzdových dokladů, jejich zpracování a evidence; výbornou znalost MS Office (zejména MS Word, MS Excel); samostatné rozhodování, spolehlivost, komunikativnost, nezávislost, objektivitu a pečlivost; znalost anglického jazyka min. na úrovni A2 výhodou.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; práci v příjemném kolektivu; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup: 1.9.2022 nebo po dohodě.
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: dle Mzdového předpisu JU.
Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání s označením „Interní auditor“ zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 21. 8. 2022.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

První kontakt

Kontaktní osoba: Životopis na
E-mail: personalni@jcu.cz

Referenční číslo ÚP: 25844640716
Poslední aktualizace: 2.8.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 13.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů