Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / FINANČNÍ KONTROLOR/KA

FINANČNÍ KONTROLOR/KA

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí volné pracovní místo na pozici FINANČNÍ KONTROLOR/KA. Práce na plný úvazek . Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 28 000 do 31 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Jihočeská univerzita v ČB - Rektorát, okres České Budějovice. Nástup možný od 1.9.2022. Další informace Vám poskytne Životopis na, , tel.: , e-mail: personalni@jcu.cz.

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 28 000 – 31 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.9.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní náplň: zabezpečování finanční kontroly při přípravě finančních operací a zakázek před jejich schválením, při průběžném sledování uskutečňovaných operací až do jejich konečného vypořádání a vyúčtování, následné prověřování vybraných operací v rámci hodnocení dosažených výsledků a správnosti hospodaření; profesionální a kvalifikovaný výkon finanční kontroly v souladu s právními předpisy a vnitřními předpisy JU a objektivní informování o průběhu a výsledcích kontroly; upozorňování na nežádoucí skutečnosti a rizika, která ovlivňují nebo by mohla ovlivňovat dané finanční či majetkové operace; podávání informací o zjištěných nedostatcích a navrhování opatření k jejich odstranění, kontrolování plnění těchto návrhů; poskytování odborných informací a metodické pomoci v oblasti finanční kontroly, při změnách a úpravách vnitřních předpisů a v oblasti vyhledávání rizik; zabezpečování součinnosti součástí univerzity JU při naplňování doporučení pro předcházení rizik; zpracování závěrečné zprávy po skončení kontroly, seznámení se závěrečnou zprávou; vyhodnocování výsledků externí kontroly a auditů.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomika a management; trestní bezúhonnost; praxi v oblasti finančního účetnictví, znalosti v oblasti vysokoškolského účetnictví výhodou; znalosti v provádění auditů a kontrol; práci na PC (MS Office, zejm. MS Word a MS Excel) na pokročilé úrovni, komunikativní znalost AJ; znalosti v oblasti veřejných financí obecně, znalost zákona o vysokých školách výhodou; schopnost rychlého osvojení znalosti interních dokumentů a orientaci v účetních systémech, samostatnost v jejich vyhledávání; zkušenost v oblasti odměňování, mzdových dokladů, jejich zpracování a evidence; samostatné rozhodování, spolehlivost, komunikativnost, nezávislost, objektivitu a pečlivost; znalost anglického jazyka min. na úrovni A2 výhodou.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; práci v příjemném kolektivu; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup: září 2022 nebo po dohodě.
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: dle Mzdového předpisu JU.
Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání s označením „Finanční kontrolor““ zasílejte na e-mail: personalni@jcu.cz do 21. 8. 2022.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

První kontakt

Kontaktní osoba: Životopis na
E-mail: personalni@jcu.cz

Referenční číslo ÚP: 25844620734
Poslední aktualizace: 2.8.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 13.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů