Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / ŘEDITEL/KA PŘEDŠKOLNÍHO ZAŘÍZENÍ JU- DĚTSKÉ SKUPINY

ŘEDITEL/KA PŘEDŠKOLNÍHO ZAŘÍZENÍ JU- DĚTSKÉ SKUPINY

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí volné pracovní místo na pozici ŘEDITEL/KA PŘEDŠKOLNÍHO ZAŘÍZENÍ JU- DĚTSKÉ SKUPINY. Práce na plný úvazek . Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Jihočeská univerzita v ČB - Rektorát, okres České Budějovice. Nástup možný od 1.9.2022. Další informace Vám poskytne Životopis na, , tel.: , e-mail: personalni@jcu.cz.

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.9.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní náplň: komplexní řízení činností Předškolního zařízení včetně odpovědnosti za hospodaření a personální obsazení.
Požadujeme: vzdělání dle Zákona č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě
v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů a znalost tohoto zákona; kompetence v oblasti řízení vzdělávání a výchovy, v oblasti vedení pracovníků a v oblasti řízení školy; komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost a ochota týmové práce, časová flexibilita a kreativita, psychická vyrovnanost a odolnost; znalost MS Office (zejména MS Word, MS Excel); občanskou a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost; orientaci v oblasti předškolních zařízení (DS) znalost AJ je výhodou.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; práci v příjemném kolektivu; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: září 2022 nebo po dohodě.
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok se zkušební dobou 3 až 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: dle Mzdového předpisu JU.
Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání, návrh koncepce a vzdělávacího programu dětské skupiny (max. rozsah 3 stran formátu A4) s označením "Ředitel DS" zašlete na e-mail personalni@jcu.cz do 21. 8. 2022.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

První kontakt

Kontaktní osoba: Životopis na
E-mail: personalni@jcu.cz

Referenční číslo ÚP: 25843760732
Poslední aktualizace: 2.8.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 13.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů