Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / ODBORNÝ SOCIÁLNÍ PORADCE, ODBORNÁ SOCIÁLNÍ PORADKYNĚ

ODBORNÝ SOCIÁLNÍ PORADCE, ODBORNÁ SOCIÁLNÍ PORADKYNĚ

THEIA - krizové centrum o.p.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici ODBORNÝ SOCIÁLNÍ PORADCE, ODBORNÁ SOCIÁLNÍ PORADKYNĚ. Práce na plný nebo zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 23 000 do 26 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je THEIA - krizové centrum o.p.s., okres České Budějovice. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Mgr. Nicole Emrová, , tel.: , e-mail: emrova@theia.cz.

Zaměstnavatel: THEIA - krizové centrum o.p.s.
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 23 000 – 26 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 24
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

THEIA - krizové centrum o.p.s. je nestátní nezisková organizace, která pomáhá každému, kdo se ocitl v situaci, kterou nemůže řešit vlastními silami. V Jihočeském kraji nabízíme odbornou pomoc, zejména pro osoby v krizi, oběti trestné činnosti a násilí. Velkou skupinu našich klientů tvoří lidé v tzv. dluhové pasti.
Pozice na služby: odborné sociální poradenství, prevence rizikového chování.
Náplň práce: individuální práce s klienty (odborné sociální poradenství včetně dluhové problematiky), vedení klientské dokumentace (vč. přípravy návrhů na povolení oddlužení), sociální a psychosociální poradenství, spolupráce s ostatními organizacemi poskytující sociální služby a jinými subjekty, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, spolupráce na rozvoji služby a rozvoji organizace, 1x týdně dojíždění do jedné z našich poraden mimo ČB, 1x týdně realizace programů primární prevence rizikového chování na základních a středních školách (při plném úvazku).
Nabízíme: práci na plný nebo částečný úvazek (0,6 - 1,0 úvazku), mzdu 23.000 - 26.000 Kč (při plném úvazku) + osobní ohodnocení, 13. a 14. plat, růst mzdy po zapracování, možnost osobnostního a odborného rozvoje, dovolenou 4 týdny + 3 týdny flexibilního volna, přátelský kolektiv, rozmanitou náplň práce, zaškolení v požadovaných oblastech, benefity (mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, flexipass, sick days, homeoffice, literatura k seberozvoji).
Požadujeme: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání, dle zák. 108/2006 Sb., o soc. službách; bezúhonnost; práci s PC (uživatelská znalost MS Word, Excel); odpovědnost; samostatnost, schopnost spolupracovat v týmu; komunikační dovednosti, sociální dovednosti; řidičský průkaz sk. B.
Praxe v sociálních službách vítána, ale není podmínkou.
Nástup: srpen-říjen 2022.
Počet hodin týdně: 24-40.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nicole Emrová
E-mail: emrova@theia.cz

Referenční číslo ÚP: 25838160728
Poslední aktualizace: 1.8.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 13.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů