Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Dobrá Voda u Českých Budějovic / VEDOUCÍ POBYTOVÉHO ODDĚLENÍ

VEDOUCÍ POBYTOVÉHO ODDĚLENÍ

Domov důchodců Dobrá Voda nabízí volné pracovní místo na pozici VEDOUCÍ POBYTOVÉHO ODDĚLENÍ. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 38 510 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Domov důchodců Dobrá Voda, okres České Budějovice. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Mgr. Jakub Růžička, , tel.: 775 724 267, e-mail: .

Zaměstnavatel: Domov důchodců Dobrá Voda
Místo výkonu práce: Dobrá Voda u Českých Budějovic
Platové ohodnocení: 38 510 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Jakou práci Vám vlastně nabízíme? Řízení a vedení týmu 24 pracovníků v sociálních službách se zaměřením na přímou obslužnou péči v rámci samostatného organizačního útvaru– pobytového oddělení; zabezpečení provozu celého pobytového oddělení a zajištění souladu provozu pobytového oddělení s poskytovanou sociální službou domov se zvláštním režimem; každodenní kontakt s uživateli poskytované sociální služby, s rodinami uživatelů; platové ohodnocení 38 510 Kč/měsíc + možnost osobního příplatku po zkušební době.
Našich zaměstnanců si vážíme, a proto Vám dále nabízíme tyto benefity: další vzdělávání a zdokonalování v manažerských dovednostech; služební mobilní telefon k využití i pro soukromé účely; obědy plně hrazené zaměstnavatelem; 5 týdnů dovolené; příspěvek na penzijní připojištění; dětská skupina pro děti zaměstnanců s provozní dobou od 6:00 do 19:30 každý pracovní den; několik společenských akcí v průběhu roku.
Co od Vás požadujeme? Odbornou způsobilost pracovníka v sociálních službách v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách + minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (výhodou vzdělání v oblasti sociální práce, zdravotnictví nebo příbuzných oborech); praxi v sociálních službách; organizační dovednosti, zodpovědnost za práci svoji i svých podřízených, aktivní přístup k práci i k řešení nenadálých situací, schopnost komunikovat s různými typy lidí v různých situacích (podřízení zaměstnanci, nadřízení zaměstnanci, kolegové na stejné úrovni řízení, uživatelé poskytované sociální služby, rodiny uživatelů); práci na PC; praxe s vedením lidí je pro tuto práci velkou výhodou.
Nástup: dle dohody.
Kontakt: manažer lidských zdrojů Mgr. Jakub Růžička– 775 724 267.
Přihláškou do výběrového řízení je osobní doručení životopisu manažerovi lidských zdrojů Mgr. Jakubovi Růžičkovi. Životopisy doručujte po předchozí telefonické domluvě s manažerem lidských zdrojů.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jakub Růžička
Telefon: 775 724 267

Referenční číslo ÚP: 24464500757
Poslední aktualizace: 20.4.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 28.5.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů