Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / ODBORNÝ/Á REFERENT/KA STUDIJNÍHO ODDĚLENÍ PF JU

ODBORNÝ/Á REFERENT/KA STUDIJNÍHO ODDĚLENÍ PF JU

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici ODBORNÝ/Á REFERENT/KA STUDIJNÍHO ODDĚLENÍ PF JU. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 28.2.2023 s ohodnocením 25 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích - Pedagogická fakulta, okres České Budějovice. Nástup možný od 1.3.2022. Další informace Vám poskytne Petra Čalounová.

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 25 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.3.2022 – 28.2.2023
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní náplň: samostatné zajištování veškeré agendy (kromě stipendií) studentů prezenčního, resp. kombinovaného studia (zápis do ročníku), kontrola studia, seznamy studentů, změna studijního programu, vzorového studijního plánu nebo formy studia, přerušení studia, zanechání studia, organizace státních závěrečných zkoušek, příprava diplomů, diploma supplement, osvědčení, promocí, imatrikulací, archivování studijních materiálů; vedení evidence souběžného studia studetů PF JU a TF JU/FF JU; metodická činnost spočívající v poskytování poradenské a informační činnosti týkající se výkladu a praktického provádění studijních předpisů pro studenty a učitele fakulty a poradenské činnosti pro veřejnost v oblasti přijímacího řízení dalšího vzdělávání; ovládání počítačových programů pro studijní agendu, rekvalifikovatelnost v oblasti počítačové techniky; podle potřeby plnění dalších úlolů uložených vedoucí studujního oddělení.
Požadujeme: ukončené min. SŠ vzdělání s maturitou; znalost zákona č. 111/1998 Sb., zákon o vysokých školách; znalost práce na PC (MS Office); předchozí zkušenost min. 2 roky na obdobné pozici; schopnost samostatné práce, pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost; trestní bezúhonnost; ochota se dále vzdělávat; organizační a komunikační schopnosti, příjemné a vstřícné vystupování.
Výhodou: znalost práce v programu IS STAG; znalost Studijního a zkušebního řádu JU v Č.Budějovicích; znalost AJ.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; jazykové a zeměstnanecké kurzy; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců.
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlasem s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochranně osobních údajů, doručte v obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ- ODBORNÝ/Á REFERENT/KA STUDIJNÍHO ODD. PF JU do 10. 2. 2022 (včetně) na adresu: Pedagogická fakulta JU, Petra Čalounová, Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice, nebo elektronicky na e-mailovou adresu: pcalounova@pf.jcu.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
PF JU si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

První kontakt

Kontaktní osoba: Petra Čalounová
Telefon: 387 773 027
E-mail: pcalounova@pf.jcu.cz

Referenční číslo ÚP: 24089200773
Poslední aktualizace: 11.1.2022

Podobné pracovní nabídky

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích – České Budějovice
19.1.2022 · 26 000 – 28 000 Kč
SALINI IMPREGILO S.p.A. Czech Republic Branch – České Budějovice
15.7.2019 · 20 000 – 50 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 22.1.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů