Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / 203083- VRCHNÍ REFERENT/RADA Oddělení kontrolního IV

203083- VRCHNÍ REFERENT/RADA Oddělení kontrolního IV

Generální finanční ředitelství nabízí volné pracovní místo na pozici 203083- VRCHNÍ REFERENT/RADA Oddělení kontrolního IV. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Služební poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Finanční úřad pro hlavní město Prahu - České Budějovice, okres České Budějovice. Nástup možný od 1.3.2022. Další informace Vám poskytne Ing. Petra Markalousová.

Zaměstnavatel: Generální finanční ředitelství
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Služební poměr
Pracovní poměr: Od 1.3.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Ředitel Finančního úřadu pro hlavní město Prahu jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále též „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo číslo 203083- vrchní referent/rada Oddělení kontrolního IV v oboru služby „Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry“.
Místem výkonu služby jsou České Budějovice.
Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou.
Bude-li na základě výsledku výběrového řízení na volné služební místo zařazená osoba, která dosud úspěšně nevykonala úřednickou zkoušku, přijme se tato osoba do služebního poměru na dobu určitou, a to s trváním 12 měsíců.
Má-li být na základě výsledku výběrového řízení na volné služební místo zařazena osoba, která není státním zaměstnancem, nebo osoba, která dosud úspěšně nevykonala úřednickou zkoušku, stanoví se jí zkušební doba v délce 6 měsíců.
Předpokládaným dnem nástupu na služební místo je 1. 3. 2022.
Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu o státní službě do 10. platové třídy.
Služba zahrnuje zejména:
- kontrolní činnosti v oblasti přímých daní, zejména provádění daňových kontrol a postupů
k odstranění pochybností na přímých daních (daň z příjmů právnických osob, daň z příjmů
fyzických osob, daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti, daň vybíraná srážkou podle zvláštní sazby daně fyzických a právnických osob, daň silniční)
- provádění vyhledávacích činností, místních šetření, postupů k odstranění pochybností a daňových kontrol u více druhů daní k zajištění správy daní v souladu s daňovými předpisy
- komunikace s daňovými subjekty v rámci kontrolních postupů a předkládání návrhů a stanovisek k opravným prostředkům
- plnění úkolů zadaných nadřízeným představeným
Nabízíme: stabilitu a zázemí velké státní organizace; motivační ohodnocení (tarif + další nárokové příplatky); 25 dní dovolené; 5 dní indispozičního volna a 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí a až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům; příspěvek na stravování; čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii); rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních a letní tábor pro děti zaměstnanců; víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám, a to i pro rodinné příslušníky; možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven; propracovaný vzdělávací program a možnost zahraničních stáží; možnost profesního růstu.
Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 25. 1. 2022, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro hlavní město Prahu, Štěpánská 619/28, 111 21 Praha 1, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu: podatelna2000@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky služebního úřadu: 7nyn2d9. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo číslo 203083- vrchní referent/rada Oddělení kontrolního IV“.
Bližší informace k podmínkám účasti výběrového řízení a způsobu podání žádosti jsou uvedeny zde: https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/verejne-informace/nabidka-zamestnani/app/detail/7912666.

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Petra Markalousová
Telefon: 267 273 004
E-mail: petra.markalousova@fs.mfcr.cz

Referenční číslo ÚP: 24089160712
Poslední aktualizace: 11.1.2022

Podobné pracovní nabídky

Generální finanční ředitelství – České Budějovice
12.1.2022 · 25 060 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 22.1.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů