Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / ASISTENT/KA-SEKRETÁŘ/KA

ASISTENT/KA-SEKRETÁŘ/KA

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici ASISTENT/KA-SEKRETÁŘ/KA. Práce na plný úvazek . Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 24 000 do 26 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Jihočeská univerzita v ČB - PřF, okres České Budějovice. Nástup možný od 1.1.2022. Další informace Vám poskytne Kontakt.

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 24 000 – 26 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.1.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Centrum polární ekologie (CPE) a Laboratoř archeobotaniky a paleoekologie (LAPE) přijme zaměstnance na pracovní pozici: Asistent/ka-sekretář/ka.
Centrum polární ekologie (CPE) má za cíl provádět a podporovat výzkum a výuku v polární ekologii na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. CPE nabízí několik kurzů, které se zabývají polárními ekosystémy. Klíčovým kurzem je "Kurz polární ekologie" sledující zejména geografii, geologii a ekologii polárních ekosystémů. Více informací o Centru na: https://www.prf.jcu.cz/cpe.
Laboratoř archeobotaniky a paleoekologie (LAPE) má za cíl provádět výzkum v oborech archeobotanika, archeozoologie a paleoekologie na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích v ČR a v zahraničí. Úzce spolupracuje s Archeologickým ústavem FF JČU. LAPE poskytuje fakultám několik kurzů a spolupracuje s řadou českých a zahraničních pracovišť. Více informací na: https://lape.prf.jcu.cz/.
Co u nás budete dělat: administrativní práce (zajišťování objednávek a faktur v online administrativním systému univerzity); administrace rozpočtů obou pracovišť (CPE a LAPE); komunikace s vědeckými/akademickými pracovišti, pracovníky, studenty; poskytování informací studentům; vedení kancelářského zázemí obou pracovišť a vyhotovování pracovní agendy.
Rádi se potkáme s člověkem, který: má ukončené minimálně středoškolské vzdělání; aktivně ovládá anglický jazyk (písemná i verbální komunikace na denní bázi); má perfektní organizační schopnosti a pečlivost jsou mu vlastní, umí skvěle komunikovat; je odolný vůči stresu, je zodpovědný a spolehlivý; dobře spolupracuje v týmu; ovládá znalost základních programů- Word, Excel.
Na co se u nás můžete těšit: pracovní úvazek na hlavní pracovní poměr (možnost i zkráceného úvazku); smlouvu na dobu určitou (1 rok), s možností prodloužení na dobu neurčitou; možnost výkonnostních prémií a odměn; práci v příjemném kolektivu; 5 týdnů dovolené; dotované stravování, univerzitní školku, jazykové a zaměstnanecké kurzy; Microsoft Office do soukromých zařízení, zvýhodněné bankovní služby a mobilní tarif.
Písemné přihlášky (životopis a motivační dopis) posílejte elektronicky na jobs@prf.jcu.cz.

První kontakt

Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: jobs@prf.jcu.cz

Referenční číslo ÚP: 23524700737
Poslední aktualizace: 8.11.2021

Podobné pracovní nabídky

LEBID s.r.o. – České Budějovice
20.7.2021 · 21 000 – 25 000 Kč
AKAR - CB s.r.o. – České Budějovice
27.1.2021 · 16 800 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 6.12.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů