Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE V BIOLOGICKÝCH A PŘÍBUZNÝCH OBORECH- doktorské studium Rybářství

ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE V BIOLOGICKÝCH A PŘÍBUZNÝCH OBORECH- doktorské studium Rybářství

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí volné pracovní místo v oboru výchovy a vzdělávání na pozici ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE V BIOLOGICKÝCH A PŘÍBUZNÝCH OBORECH- doktorské studium Rybářství. Práce na plný úvazek . Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 15 200 do 20 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Jihočeská univerzita v ČB - FROV - ÚAOV - Husova tř., okres České Budějovice. Nástup možný od 1.2.2022. Další informace Vám poskytne Přihlášky.

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 15 200 – 20 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.2.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Náplň práce: studium doktorského studijního programu Rybářství v prezenční formě; řešení tématu vlastní disertační práce; publikování článků ve Q1-Q3 vědeckých časopisech; prezentace výsledků na mezinárodních konferencích a seminářích fakulty, absolvování odborné zahraniční stáže; výuka v oboru svého studia, konzultanství a vedení bakalářských nebo magisterských prací; vedení projektů Mezinárodních letních škol; podíl na dalších činnostech v rámci příslušné laboratoře; praxe na provozních pracovištích fakulty.
Požadujeme: ukončené magisterské studium v oblasti rybářského, biologického, zemědělského, veterinárního směru či v příbuzném oboru; přijetí do Doktorského studijního programu Rybářství na FROV JU v prezenční formě studia; obecné znalosti z biologie, vodní ekologie a chemie; znalost anglického jazyka min. na úrovni B1; uživatelská znalost práce na PC– MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve stresu.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v mladém týmu ve zrekonstruovaných prostorách fakulty, studium a práci v mezinárodním kolektivu, možnost osobního i profesního rozvoje, další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené a 4 dny indispozičního volna, zvýhodněné bankovní služby u partnerské banky, mobilní volání či MS Office zdarma pro soukromé využití).
Nástup: únor–březen 2022.
Délka pracovního úvazku: 4 roky (v závislosti na délce studia).
Mzda: 15 200 – 20 000 Kč měsíčně (v závislosti na dosažených studijních výsledcích).
Místo výkonu práce: dle umístění laboratoře školitele (VÚRH, Zátiší 728/II, Vodňany nebo ÚAOV, Husova tř. 458/102, České Budějovice nebo ÚKS, Zámek 136, Nové Hrady).
Navaž kontakt s vedoucím Tebou zvoleného tématu. V případě vzájemné dohody, vyplň formulář přihlášky.
Zájemci o pozici se hlásí přihláškou ke studiu zaslanou na adresu: Fakulta rybářství a ochrany
vod JU, Kancelář DSP a zahraničních vztahů, Zátiší 728/II, 389 25, Vodňany nebo napiš na e-mail lkacerova@frov.jcu.cz nejpozději do 14. 11. 2021.
Více informací na:
http://www.frov.jcu.cz/cs/pro-zajemce-o-studium-menu/menu-co-lze-studovat/ochrana-vodnich-ekosystemu-presen.

První kontakt

Kontaktní osoba: Přihlášky
E-mail: lkacerova@frov.jcu.cz

Referenční číslo ÚP: 22727460744
Poslední aktualizace: 18.8.2021

Podobné pracovní nabídky

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích – České Budějovice
18.8.2021 · 15 200 – 20 000 Kč
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích – České Budějovice
18.8.2021 · 15 200 – 20 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.9.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů