Hledat zaměstnání

PRÁVNÍ AUDITOR/KA

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nabízí volné pracovní místo v oboru práva na pozici PRÁVNÍ AUDITOR/KA. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 24 770 do 36 470 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Prokišova, okres České Budějovice. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Dana Němcová.

Zaměstnavatel: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 24 770 – 36 470 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Nástup: dle dohody.
Náplň práce: vypracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek nebo stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů včetně případného řešení věcně a právně složitých případů; vypracovávání smluv; zajišťování právních auditů všech úkonů právní povahy pro Územní pracoviště, včetně Odloučených pracovišť; specializovaná odborná činnost v oblasti majetkoprávní a restituční; metodická činnost v oblasti majetkoprávní; komplexní koordinace postupů veřejného zadavatele při zadávání veřejných zakázek za používání různých druhů zadávacího řízení; zpracovávání návrhů podání k soudům, správním úřadům a jiným orgánům; zajišťování auditu smluv veřejných zakázek malého rozsahu; členství v komisích, pracovních skupinách a poradních orgánech.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo a právní věda; vysokou odbornost a profesionalitu; výbornou znalost občanského práva a právních předpisů upravujících činnost Úřadu (např. zákon č. 219/2000 Sb., zákon č. 201/2002 Sb., zákon č. 134/2016 Sb.); samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost, loajalitu. Vhodné i pro absolventy (diplom při nástupu do pracovního poměru nutný). Zkušenosti ve státní správě nebo samosprávě v oblasti majetkoprávní výhodou. Státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru. Splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. Při nástupu do pracovního poměru požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů. Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.
Požadujeme zaslání životopisu s průběhem praxe, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům, kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí. Úřad si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů. Přihlášku s požadovanými doklady zašlete e-mailem nebo poštou na níže uvedenou adresu nejpozději do 6.8.2021 (předmět e-mailu nebo dopisu: VŘ PA).

První kontakt

Kontaktní osoba: Dana Němcová
E-mail: dana.nemcova@uzsvm.cz

Referenční číslo ÚP: 22407540776
Poslední aktualizace: 19.7.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 23.7.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů