Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / PROJEKTOVÝ A FINANČNÍ MANAŽER/-KA

PROJEKTOVÝ A FINANČNÍ MANAŽER/-KA

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici PROJEKTOVÝ A FINANČNÍ MANAŽER/-KA. Práce na plný úvazek . Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2022 s ohodnocením od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, okres České Budějovice. Nástup možný od 1.9.2021. Další informace Vám poskytne Přihlášky.

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.9.2021 – 31.12.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

POŽADUJEME:výhodou vzdělání ekonomického směru (SŠ, VŠ); znalost zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů; znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project); znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni; po zaškolení orientace a práce ve Finančním informačním systému (iFIS); organizační, koordinační a komunikační schopnosti, kreativní a strukturované myšlení, týmového ducha, ochotu učit se novým věcem; vysoké pracovní nasazení, pečlivost a flexibilitu; odolnost proti stresu.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění komplexniho procesu administrace dotace (mimo jiné: příprava a zpracování monitorovacích, průběžných,závěrečných a jiných zpráv, žádostí o platby, vypořádání připomínkovacích řízení, přehledů, řešení nesrovnalostí atd.); příprava všech potřebných a podpůrných podkladů pro finanční, administrativní a technické řízení projektu; účast na pravidelných a mimořádných poradách; komunikace s přiděleným manažerem ze strany poskytovatele dotace; monitorování a vyhodnocování aktuálních podmínek a pravidel MMR, odpovědnost za jejich plnění; monitorování a administrativní kontrola veškerých dokumentů a činností projektu ve vztahu k plnění podmínek a pravidel MMR; spoluúčast při přípravě a nastavení systému komplexní finanční a administrativní správy projektu vč. podpůrných metodických dokumentů; monitoring čerpání rozpočtu projektu a jeho aktualizace; identifikace rizik a opatření pro jejich eliminaci; administrativní a metodická podpora členům realizačního týmu; zabezpečení povinné publicity projektu; vedení evidence monitorovacích indikátorů; koordinace spolupráce a zabezpečení podkladů pro kontroly projektu.
NABÍZÍME: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované
stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské
banky; MS Office zdarma pro soukromé využití; detská skupina pro děti zamestnanců
přímo v kampusu apod.
MZDA: Motivační finanční ohodnocení (v závislosti na odvedené práci a dosažených
výsledcích).
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením „Manažer administrace
a finančního řízení projektu“ zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz, nejpozději do 29.6.2021.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

První kontakt

Kontaktní osoba: Přihlášky
E-mail: personalni@jcu.cz

Referenční číslo ÚP: 21980440755
Poslední aktualizace: 9.6.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19.6.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů