Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Trhové Sviny / VALIDAČNÍ INŽENÝR

VALIDAČNÍ INŽENÝR

MEDISIZE CZ, s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici VALIDAČNÍ INŽENÝR. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 50 000 do 60 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je MEDISIZE CZ, s.r.o., okres České Budějovice. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Jana Lišková.

Zaměstnavatel: MEDISIZE CZ, s.r.o.
Místo výkonu práce: Trhové Sviny
Platové ohodnocení: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 37.5
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Náplň práce: schvalování validačních dokumentů NPI a dalších dokumentů týkajících se projektů NPI; vedení a správa provádění validací a souvisejících testů, které mají být provedeny ve fázi NPI a úzce spolupracovat s dalšími odděleními; rozvíjet funkci kvality NPI v rámci procesu ověřování, postupů a souvisejících dokumentů; plánování a provádění požadovaných školení v oblasti procesů pracovníků, podpora školení výrobních pracovníků a techniků kvality; zajištění, aby všechny dokumenty související s projektem byly vytvořeny a spravovány v souladu s předpisy, specifikacemi zákazníků a interními standardy kvality v rámci validačních procesů; podílení se na vytváření a udržování pokynů a postupů souvisejících s kvalitou; aktivně se podílet na řešení odchylek s dalšími odborníky; podílení se na vytváření odpovědí na požadavky zákazníků a řešení problémů s kvalitou; komunikace se zákazníky; správa projektové dokumentace; podílení se na vývoji produktů na zákaznických projektech z hlediska validace.
Požadujeme: znalost systému managementu kvality, a to jak na úrovni evropských společností, tak na úrovni místních závodů; plynulá znalost anglického jazyka (úroveň C1) výhodou; schopnost organizačního a časového řízení; schopnost vytvořit si jasný přehled o odpovědné oblasti a současně věnovat pozornost detailům; detekce příčinných spojení mezi úkoly, plány a podrobnostmi; týmová spolupráce a schopnost vedení týmu; neustálé zlepšování, ochota vyvíjet procesy v odpovědné oblasti; orientaci na zákazníka; efektivní vyjednávací schopnosti; IT dovednosti (MS Office a další příslušné IT systémy).
Zaměstnanecké výhody: 13. plat, odměny, stravenky.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně na adrese Tovární 560, 374 01 Trhové Sviny, e-mailem či telefonicky.

První kontakt

Kontaktní osoba: Jana Lišková
Telefon: 734 791 907
E-mail: Jana.Liskova@molex.com

Referenční číslo ÚP: 20853140705
Poslední aktualizace: 13.5.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 31.7.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů