Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE V BIOLOGICKÝCH A PŘÍBUZNÝCH OBORECH

ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE V BIOLOGICKÝCH A PŘÍBUZNÝCH OBORECH

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí volné pracovní místo v oboru výchovy a vzdělávání na pozici ODBORNÝ/Á PRACOVNÍK/ICE V BIOLOGICKÝCH A PŘÍBUZNÝCH OBORECH. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou za od 15 000 do 20 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Jihočeská univerzita v ČB - FROV - ÚAOV - Husova tř., okres České Budějovice. Nástup možný od 1.3.2021. Další informace Vám poskytne Kontakt, e-mail: lkacerova@frov.jcu.cz.

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 15 000 – 20 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.3.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Činnost: studium doktorského studijního programu Rybářství v prezenční formě; řešení tématu vlastní disertační práce; publikování článků ve Q1-Q3 vědeckých časopisech; prezentace výsledků na mezinárodních konferencích a seminářích fakulty, absolvování odborné zahraniční stáže; praxe na provozních pracovištích fakulty; výuka v oboru svého studia, konzultanství a vedení bakalářských nebo magisterských prací; vedení projektů letních škol; podíl na dalších činnostech v rámci příslušné laboratoře.
Požadujeme: ukončené magisterské studium rybářského, biologického, zemědělského, chemického směru či v příbuzném oboru; přijetí do doktorského studijního programu Rybářství na FROV JU v prezenční formě studia; obecné znalosti z biologie živočichů, rybářství a vodní ekologie, znalost anglického jazyka min. na úrovni B1; uživatelská znalost práce na PC- MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve stresu.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí ve zrekonstruovaných prostorách fakulty, studium a práci v mezinárodním kolektivu, možnost osobního i profesního rozvoje, další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené a 4 dny indispozičního volna ročně, zdarma bankovní služby u partnerské banky či MS Office pro soukromé využití).
Uvažovaný nástup: březen - květen 2021.
Pracovní doba: odpovídající plnému úvazku (40 hod. týdně).
Délka pracovního poměru: 4 roky (v závislosti na délce studia).
Čistý měsíční příjem: 15 – 20 000 Kč (v závislosti na dosažených studijních výsledcích).
Místo výkonu práce: dle umístění laboratoře školitele (VÚRH, Zátiší 728/II, Vodňany nebo ÚAOV, Husova tř. 458/102, České Budějovice nebo ÚKS, Zámek 136, Nové Hrady).
Navaž kontakt s vedoucím tebou zvoleného tématu. V případě vzájemné dohody, vyplň formulář přihlášky.
Zájemci o pozici se hlásí přihláškou ke studiu zaslanou na adresu: Fakulta rybářství a ochrany
vod JU, Kancelář DSP a zahraničních vztahů, Zátiší 728/II, 389 25, Vodňany nebo napiš na e-mail lkacerova@frov.jcu.cz nejpozději do 8. ledna 2021.

První kontakt

Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: lkacerova@frov.jcu.cz

Referenční číslo ÚP: 20115760770
Poslední aktualizace: 20.11.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 3.12.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů