Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / ODBORNÝ REFERENT PRO VÝZKUM, VÝVOJ A TVŮRČÍ ČINNOST - ÚSTAV ZNALECTVÍ A OCEŇOVÁNÍ

ODBORNÝ REFERENT PRO VÝZKUM, VÝVOJ A TVŮRČÍ ČINNOST - ÚSTAV ZNALECTVÍ A OCEŇOVÁNÍ

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici ODBORNÝ REFERENT PRO VÝZKUM, VÝVOJ A TVŮRČÍ ČINNOST - ÚSTAV ZNALECTVÍ A OCEŇOVÁNÍ. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 24 000 do 29 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, okres České Budějovice. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Ing. Lucie Černá.

Zaměstnavatel: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 24 000 – 29 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá kolegu/kolegyni na pozici Odborného referenta pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost. Přidejte se k nám a naplňme společnými silami vizi Ústavu znalectví a oceňování- dosahovat srovnatelných národních i mezinárodních hodnot v oblasti tvůrčí a výzkumné činnosti.
POŽADAVKY: minimálně vysokoškolské bakalářské vzdělání (Bc.) - ideálně ekonomického směru; dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint); dobrá znalost anglického jazyka; výborná schopnost pracovat s textem; komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce; samostatnost a spolehlivost; občanská a morální bezúhonnost; aktivní řízení motorových vozidel, sk. B.
HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ: administrativní práce a technická podpora pro výzkumné a tvůrčí činnosti Ústavu; práce s textem, tvorba rešerší, úprava dat, formátování a další činnosti spojené s přípravou publikací a článků; spolupráce na organizování mezinárodních vědeckých konferencí; vedení recenzovaných časopisů vydávaných na Ústavu; zpracovávání podkladů pro řídící, koordinační a kontrolní činnosti na Ústavu.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou; příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv; částečně pružnou pracovní dobu; 6 týdnů dovolené; Flexi passy/příspěvek na penzijní připojištění; nástup dohodou; dotované stravování; mateřská škola; možnost dalšího vzdělávání; rozmanitou, zajímavou a samostatnou práci.
Požadované doklady: Přihláška do výběrového řízení včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (ke stažení na stránkách školy www.vstecb.cz, příp. na kontaktním e-mailu); strukturovaný profesní životopis (Europass); ověřené kopie dokladů o absolvování střední či vysoké školy.

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lucie Černá
Telefon: 387 842 103
E-mail: cerna.lucie@mail.vstecb.cz

Referenční číslo ÚP: 19693660711
Poslední aktualizace: 24.3.2021

Podobné pracovní nabídky

SALINI IMPREGILO S.p.A. Czech Republic Branch – České Budějovice
15.7.2019 · 20 000 – 50 000 Kč
SALINI IMPREGILO S.p.A. Czech Republic Branch – České Budějovice
15.7.2019 · 20 000 – 50 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19.4.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů