Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / České Budějovice / OPERÁTOR/-KA ZDRAVOTNICKÉHO OPERAČNÍHO STŘEDISKA ZZS JčK

OPERÁTOR/-KA ZDRAVOTNICKÉHO OPERAČNÍHO STŘEDISKA ZZS JčK

Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici OPERÁTOR/-KA ZDRAVOTNICKÉHO OPERAČNÍHO STŘEDISKA ZZS JčK. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou za od 26 290 do 38 750 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje, okres České Budějovice. Nástup možný od 1.1.2021. Další informace Vám poskytne Ing. Hana Fialová, e-mail: fialovah@zzsjck.cz.

Zaměstnavatel: Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje
Místo výkonu práce: České Budějovice
Platové ohodnocení: 26 290 – 38 750 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 37.5
Pracovní poměr: Od 1.1.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Náplň práce: přijímání a vyhodnocování tísňových výzev na lince 155 zdravotnického operačního střediska, poskytování telefonické odborné pomoci během tísňového volání, součinnost při mimořádných událostech v rámci IZS v souladu s platnou legislativou.
Kvalifikační a osobní předpoklady uchazeče: VŠ/VŠ bakalář (popř. VOŠ) - zdravotnické vzdělání, odbornou způsobilost v oboru všeobecná sestra se specializací pro intenzivní péči nebo zdravotnický záchranář, specializovaná nebo zvláštní odborná způsobilost pro práci na ZOS je výhodou, ale není podmínkou (viz. certifikovaný kurz Operační řízení přednemocniční péče), znalost práce na PC, dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, rozhodnost, schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu, morální a trestní bezúhonnost, znalost místopisu Jihočeského kraje, znalost NJ nebo AJ výhodou.
Místo výkonu práce: České Budějovice, Jihočeský kraj.
Nabízíme: zajímavou práci v oboru akutní medicíny na špičkovém pracovišti, plat dle platných právních předpisů - 11. platová třída (nařízení vlády č. 300/2019 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veř. službách a správě, příloha č. 2 s platností od 1.1.2020), podporu v odborném vzdělávání, 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené, dotované stravenky, příspěvek na penzijní spoření nebo na životní pojištění, volnočasové poukázky.
Máte-li zájem stát se členem našeho týmu, zašlete na níže uvedenou adresu nebo e-mail:
doprovodný (motivační) dopis a profesní životopis s přehledem dosavadní praxe, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení, viz text:
"Souhlasím, aby Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání v souladu Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679., o ochraně osobních údajů a to až do odvolání písemnou formou."
adresa: Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje
Personální oddělení
B. Němcové 1931/6
370 01 České Budějovice
e-mail: kariera@zzsjck.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Hana Fialová
E-mail: fialovah@zzsjck.cz

Referenční číslo ÚP: 19390500791
Poslední aktualizace: 9.10.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 30.10.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů